Doplňkové služby

 

SLUŽBY PO TELEFONU - Buzení

Sdělte nám, pokud si přejete, abychom vás ráno vzbudili telefonicky. Naši pracovníci vám ve stanovené době zavolají.


VÝMĚNA PENĚZ

Pokud potřebujete vyměnit peníze za české koruny, poskytneme Vám podrobné informace, kde peníze výhodně a bez poplatků vyměnit. Je to velmi snadné a pohodlné.Pokud Vám při odjezdu zůstanou české koruny, nemějte obavy. Můžete je použít na úhradu ubytování. Dle vašich požadavků můžete zbývající částku zaplatit kreditní kartou nebo hotově. 


PROCHÁZKY S PRŮVODCEM

Rádi vám pomůžeme zajistit výlety, procházky a vyjížďky po Praze či po dalších zajímavých místech mimo Prahu. Nabízíme široký výběr individuálních nebo skupinových výletů s doprovodem průvodce. Rádi Vám doporučíme nejvhodnější výlet. Informace a rezervace u správce na lince 111. 


PŘEPRAVNÍ SLUŽBY A TAXI

Pokud budete potřebovat taxi, můžeme vám objednat  běžné městské taxi a doporučíme spolehlivou taxislužbu. Pokud si budete přát komfortnější přepravu, objednáme vám luxusní auto. Dopravu na letiště lze jednoduše zajistit za 500 korun. Obraťte se prosím na našeho správce jeden den před odjezdem. Správce vám také poskytne ceník.


NAPĚTÍ V ELEKTRICKÉ SÍTI A MOŽNOST PRONÁJMU SÍŤOVÉHO ADAPTÉRU

V celém hotelu se využívá napětí 230V. Lze bezplatně užívat adaptér, je však třeba uhradit zálohu ve výši 500 korun (20 euro). Ta vám bude vrácena po vrácení adaptéru při odjezdu z hotelu a úhradě za ubytování. Pokud si přejete dodání adaptéru na pokoj, volejte prosím linku 111.


PRONÁJEM AUTOMOBILU

Pokud si přejete vyjet mimo Prahu a potřebuje si pronajmout automobil, naši pracovníci vám pomohou se vše zajistit. Volejte linku 111.


TISK A KOPÍROVÁNÍ

Pokud budete potřebovat  vytisknout dokumenty z vašeho notebooku (flash disku) či počítače, můžete tak učinit na tiskárně u počítače pro hosty ve vstupní hale. 


KVĚTINY

Chcete na pokoj objednat kytici? Sdělte nám svá přání. Nebo si přejete přichystat jiná překvapení? Požádejte naše profesionálně vyškolené pracovníky na recepci a my pro váš vše nenápadně zajistíme. Oslavujete nějakou zvláštní událost? Přání vytiskneme na zvláštní kartě a vložíme ho do květin pro milovanou osobu. Máte vyhlédnutou láhev vína či šampaňského, kterou byste chtěli objednat? Pokud potřebujete pomoci, jsme vám k dispozici...


ŽUPANY PRO HOSTY

Pokud se vám líbí župany pro hosty a chtěli byste si jeden či dva odvézt, spojte se s naším pracovníkem na lince 111. S potěšením pro vás dva zcela nové župany připravíme. Cena jednoho županu je 1350 korun (50 euro). Pantofle si hosté mohou vzít s sebou zdarma.


PŘISTÝLKA

Do pokoje je možné umístit maximálně jednu přistýlku nebo dětskou postel. Přistýlky jsou možné pouze v apartmánech. Náš hotel též nabízí spojené rodinné pokoje. Pro obdržení potřebných informací v této věci se obraťte na naše zaměstnance na recepci.


INTERNET

Vysokorychlostní Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu je poskytováno zdarma. Pokud máte vlastní počítač, můžete od našich zaměstnanců bezplatně získat přihlašovací jméno a heslo pro připojení.

Pokud počítač s sebou nemáte, jsme připraveni vám zdarma zapůjčit notebook pro hosty.


MINIBAR

Ve vašem pokoji je minibar s rozsáhlou nabídkou alkoholických a nealkoholických nápojů a lákavých dobrot. Ceník minibaru naleznete na vašem stolku. Na zásobu ve vašem minibaru bude dohlížet pokojská.


ÚKLID POKOJE

Váš pokoj se bude uklízet denně včetně zastlaní postele. Úklid pokojů se provádí od 10.00 do 14.00 hod.


TREZOR

Chcete-li uložit cenné předměty nebo peníze, využijte prosím trezor ve vašem pokoji. Za bezpečnost vašich věcí personál hotelu nenese odpovědnost. 


POTŘEBY PRO PŘÍPRAVU ČAJE A KÁVY

Na základě požadavků našich hostů jsme pro vás na pokoj umístili potřeby pro přípravu čaje a kávy.  Čaj nebo kávu si můžete uvařit kdykoliv.


TELEFONOVÁNÍ

Pro volání mezi jednotlivými pokoji je třeba zadat číslo pokoje. Pro místní volání  je třeba nejprve vytočit číslo 0. Pro mezinárodní volání je nejprve třeba vytočit číslo 0, poté 00 a nakonec kód země s potřebným číslem. 


TELEVIZE SE SATELITNÍM PŘÍJMAČEM

Všechny naše pokoje jsou vybaveny barevnou digitální televizí. S pomocí dálkového ovladače  můžete televizi zapnout, poté stejným způsobem zapnout satelitní přijímač a vyhledat oblíbený program. Pokud potřebujete pomoci, volejte linku 111.


UBYTOVÁNÍ V HOTELU A ODJEZD Z HOTELU

V den příjezdu se v hotelu můžete ubytovat od 14. 00 hodin. V den odjezdu Vám bude pokoj k dispozici do 12. 00 hodin. Pokud přijedete před stanovenou dobou nebo odjíždíte později, je třeba o tom informovat správce hotelu, aby bylo možné zjistit možnosti ubytování v hotelu. Před odjezdem nezapomeňte zanechat u správce hotelovou kartu od vašeho pokoje.


POŽÁRNÍ SIGNALIZACE

V případě požáru užijte nouzové schodiště, vyznačené na evakuačním plánu. Během požáru neužívejte výtahy.


AKCEPTOVANÉ KREDITNÍ KARTY

V hotelu můžete platit kartami následujících platebních systémů: VISA, Eurocard, MasterCard, American Express, Maestro. Služby též můžete uhradit hotově v eurech nebo v českých korunách.


ŽEHLENÍ, PRANÍ, ČIŠTĚNÍ OBLEČENÍ

Rádi vypereme a vyžehlíme vaše oblečení. Ceník těchto služeb naleznete ve vašem pokoji. Pokud potřebujete dát věci do prádelny, je třeba pouze zavolat linku 111. Pro podrobnější informace se spojte s našimi pracovníky na lince 111.


VSTUPNÍ KARTA NA POKOJ

Při odchodu z pokoje prosím zkontrolujte, zda jsou dveře řádně uzavřeny. Vstupní karty mějte u sebe až do vašeho odjezdu. 


ÚSCHOVA ZAVAZADEL

Přejete-li si dát vaše zavazadlo do úschovy, zavolejte na linku 111 a my zajistíme vše potřebné.


ZTRACENÉ A NALEZENÉ VĚCI

Správa hotelu vede seznam ztracených věcí. Obracejte se prosím na naše pracovníky na lince 111.


DOMÁCÍ MAZLÍČCI

Domácí zvířata jsou povolena na pokojích.