Pokoje od€40 / noc

  • Standardní pokoje
  • DeLuxe pokoje
  • Apartmá

ZAPLAŤTE HNED & UŠETŘETE 10%

Reservujte své ubytování min 14 dnů předem a získejte slevu.

Celková částka za ubytování bude hotelem stažena v den reservace a je nevratná.

Tímto jsou podmínky reservace odlišné od všeobecných podmínek hotelu.

V případě zrušení reservace či nedojezdu bude účtována plná cena ubytování.

Cena zahrnuje snídani a 15% DPH. Městská daň 50 CZK na noc a osobu není zahrnuta v ceně.

Další služby

Číst dál

Lokalita

Historická budova čtyřhvězdičkového hotelu Tyl se nachází na příjemném Tylově náměstí nedaleko Václavského náměstí, které je od hotelu vzdáleno cca 600 metrů. V blízkosti se nachází také malebné Náměstí Míru v oblíbené čtvrti Vinohrady. Díky výborné dostupnosti můžete navštívit další pamětihodnosti a architektonické památky Prahy jako např. Staroměstské náměstí, Pražský hrad, Karlův most, Vyšehrad. V těsné blízkosti se též nachází Kongresové centrum a výstaviště, čímž se hotel stává ideální i pro pracovní cesty.

Reviews of our guests

Oceňujem hlavne službu recepcie.Mladý recepčný bol veľmi fundovaný a dobre nám poradil pri našich potulkách Prahou. Skôr nás ubytoval a dal nám dobré rady .Poloha a cena zodpovedala našim predstavám,len trochu slabý výber pri raňajkách na 4 hviezdičky.

Jarmila Ormisova

What a fantastic place - Hotel Tyl Restaurant is absolutely stunning and the food is fabulous! The hotel and lodges are amazing and incredibly luxurious. I will certainly be recommending Hotel Tyl for a place to eat, drink and stay over. 

Wilhelmus Boskeljon

Číst dál